TEENUSED

 

geek2                                                                                      digiteerimine                                                                                         laser                                                                                    
IT-TUGITEENUSED DIGITALISEERIMINE 3D LASERGRAVEERIMINE

 

 

 

 

 

 

   ELEKTROONILISED HINNASILDID

Kuidas hoida aega kokku, muuta töötajate tööaeg efektiivsemaks, suurendada kasumit, saavutada rahulolevamad kliendid ning saada ülevaade kogu poes toimuva informatsiooni kohta?

Vastuseks on jaekaubanduses revolutsiooniliselt läbi löönud elektroonilised hinnasildid ehk digitaalsed hinnasildid (ESL).

Muuda hindu või turundusinfot hinnasiltidel sekunditega ning mõjuta klientide ostuotsust poeriiulite ääres, kus otsus tegelikult langetatakse. Nii säästad aega, tööjõudu ning väldid kergesti tekkivaid vigu. Rahul on nii kaupleja kui kui ka ostja.

IpMedia ning maailma juhtiv ESL-i tootja Displaydata pakuvad Teile suurepärast võimalust muuta Teie pood või poekett paremaks, innovatiivsemaks ning kasumlikumaks.

 

   DIGITAL SIGNAGE

Digital Signage ehk Meediaekraan ehk Digiekraan on lõputute võimalustega info edastamise süsteem, mis aitab edastada õigele sihtgrupile, õigel ajal, õiges kohas, õiget informatsiooni.

Olgu selleks siis ostuotsust mõjutav reklaam poeriiuli ääres, uue töötaja tutvustus koosoleku ruumi ees või sõidugraafik rongijaamas. Digital Signage'i kasutusvõimalused on piiritud.

Selgete sõnumite ja pidevalt uueneva teabega saate võita klientide, töötajate ja kõigi teiste tähelepanu väga lihtsalt ja mõjusalt. Digiekraan on hõlpus võimalus teie brändi või ettevõtte infovahetust kaasajastada!

 

  HOTELLI IPTV

Nevroni hotellitelevisooni lahendus (IPTV - Internet Protocol television) pakub suurepärast võimalust muuta hotellis viibimine meeldejäävamaks ja mugavamaks, pakkudes läbi teleka ekraani erinavaid meelelahutus, suhtlemis ning informatiivseid teenuseid.

IpMedia poolt pakutav Nevroni süsteem on Androidil põhinev pay-TV süsteem, mis on usaldusväärne, kiire, kasutajasõbralik ning kergesti hallatav.

Pay-TV kasutamine aitab teha lisamüüki, suurendades tänu sellele kasumit. Lisaks muutub suhtlus kliendiga personaalsemaks ning lähedasemaks, mis aitab kaasa tugeva brändi identiteedi kujunemisele.

 

   SUUNDHELI

Peamiselt jaekaubanduses, pankades, muuseumites ja avalikel üritustel kasutatavad suundhelikõlarid võimaldavad suunata heli või reklaami konkreetselt kõlari all olevate inimeste poole ümbritsevat keskkonda häirimata.Helitugevus reguleeritakse automaatselt arvestades ümbritseva keskkonna müra.

Õhukesed ja kerged suundheli seadmed on lihtsasti installitavad ja valmis kohandamiseks vastavalt ettevõtte tegevusalale

 

 

 

  SENSORLINE

Peamiselt nutitelefonidele, tahvelarvutitele, kaameratele ning GPS-dele mõeldud kaubakaitsesüsteem aitab jaekauplejatel esitleda pakutavaid tooteid atraktiivselt, kuid turvaliselt.

Meie poolt pakutav  turvalahendus võimaldab klientidel enne ostuotsuse langetamist esmalt tootega tutvuda, seda katsetada ja käsitleda, mis tagab täieliku kliendirahulolu.

Lisaks kaitsele varguste eest, tagab Sensorline'i turvasüsteem seadmetele toite ning annab olulist tagasisidet ettevõtjatele, jagades statistilisi näitajaid toodete populaarsuse kohta.

 

  3D LASERGRAVEERIMINE

3d lasergraveerimise tehnoloogia võimaldab detailsete, keerukate ja ruumiliste kujundite ning piltide graveerimist klaasi sisse. Uudse tehnoloogia ja professionaalsuse koostöös valmivad suurepärased kingitused, mis lähtuvad kliendi personaalsest soovist. 

Meie prioriteediks on pakkuda kõrgkvaliteetset kristalli ning uusima põlvkonna lasertehnoloogiat, mille tulemusel saavutame ennenägematult detailse tulemuse 3D tasandil. Samuti suudame teie poolt valitud 2D pildi graveerida soovitud suurusega klaasi.

Vastavalt meie tooteportfellis olevatele kristallidele on võimalik luua 3D lasergraveering paljudesse erinevatesse kujunditesse nagu võtmehoidjad(valgustusega), lauakellad, portreeklaasid, kuubikud, klaastahvlid jpm.